MENU

Restaurace Dvorská bouda

Dopřejte si výbornou kuchyni v 1313 m n. m.

Restaurace na Dvorské boudě v Krkonoších je otevřena nejen našim ubytovaným hostům, ale také všem, kteří brázdí horské kopce a chtějí během jejich túry doplnit energii na další cestu. Rádi vás obsloužíme každý den v létě i v zimě.

Máte rádi kvalitní českou kuchyni, která navíc využívá lokálních zdrojů potravin? Pokud ano, neváhejte se při vašem výletu zastavit na oběd, svačinu nebo večeři na Dvorské boudě. Jsme si jisti, že nebudete zklamáni. Přesto, že jsme zaměřeni na česká jídla, tak u nás v nabídce najdete také jídla bezmasá, případně vám maso rádi nahradíme rostliným výrobkem.

V ceně ubytování na Dvorské boudě je bohatá snídaně formou bufetu. Lze dokoupit i dvouchodovou večeři (polévka a hl. jídlo) s výběrem ze dvou hlavních jídel. K snídani navíc podáváme naše vyhlášené domácí houstičky. V případě, že vaše strava během pobytu potřebuje jakákoliv specifika (celiak, vegetarián, vegan, apod.), neváhejte nám dát vědět dopředně a my pro vás připravíme speciálni pokrmy. Naši nejmenší strávnici mohou využít dětské židličky.

  • Čas snídaní: 8:00 - 9:30
  • Čas večeří: 18:00 - 20:00
  • Otevírací doba pro veřejnost: 11:00 - 22:00

 

Speciální nabídka