MENU

Školy v přírodě Dvorská bouda

Týden plný zábavy a poznávání

Léto v Krkonoších je stejně kouzelné jako zima. V nadmořské výšce 1313 metrů vám a vašim žákům nabízíme možnost pořádání adaptačních a turistických kurzů a škol v přírodě, které je možné realizovat včetně námi připravených poučně-zábavných programů.

Dvorská bouda je velice oblíbenou destinací pro jarní a podzimní školní pobyty. K dispozici můžeme nabídnout až 125 lůžek a sdílené rekonstruované sociální zařízení. Pronajmouž si však lze jakýkov počet pokojů, který pro vaši školní akci potřebujete.

Postaráme se o celodenní pitný režim a stravování, které obsahuje snídani, svačinu, oběd, svačinu a večeři. V případě celodenního výletu vám rádi připravíme svačinové a obědové balíčky na cestu. Jsme připraveni i na požadavky na speciální stravu pro celiaky, vegetariány, vegany a stravu bez laktózy (nutno dát vědět dopředně).

Program

S pořádáním pobytů v přírodě pro děti máme letité a bohaté zkušenosti. Proto vám také nabízíme možnost pořádání školy v přírodě včetně zábavného a zároveň naučeného programu. Můžete vybírat z několika témat (např.: Cesta kolem světa, Harry Potter, Krkonošské pohádky a jiné). Program vždy přizpůsobíme věkové skupině a délce pobytu. Dále lze na Dvorské boudě uspořádat přednášky horské služby a KRNAPu.

Animační program - ukázka

 

Kontaktní formulář