MENU

Novinky

Užijte si velikonoční výšlap po Krkonoších a večer se řádně odměňte na Dvorské boudě ;)

Ubytovací kapacity k dispozici.

Chcete si z Krkonoš přivézt nevšední zážitek? Ubytujte se ve stanu se vším komfortem, který nabízíme.

Informace o stanování.

Jarní prázdniny se kvapem blíží a kdo chce strávit se svými ratolestmi zimní dovolenou na horách, hlásíme ještě volné termíny na všední dny.

Rezervace pobytu.

Vážení přátelé, Vánoce a konec roku se nezadržitelně blíží... Děkujeme za vaši přízeň v uplynulém roce. Právě jen díky vám můžeme hostit vás všechny při cestách po Krkonoších a dělat to, co nás baví. Prožijte veselé svátky vánoční a do Nového roku vstupte tou správnou nohou.

Chcete, aby vánoční svátky byly letost opravdy svátky klidu a pohody? Přijeďte s námi prožít Štědrý den, společně ozdobíme stromeček, ochutnáme cukroví a my se postaráme o tradiční štědrovečerní 4-chodovou večeři.

Rezervace Vánoce v Krkonoších.

Vážení přátelé,

v termínu 5. - 7. 11. 2021 a 12. - 14. 11. 2021 pro vás bude přichystané svatomartinské menu. Kdo ještě neví, co s načatým víkendem, pro něho tu máme nabídku Svatomartinského pobytu na 2 noci na 5. - 7. 11. 2021.

Pro vás, kteří budete mít cestu po Krkonoších a chcete si dát k obědu toto tradiční listopadové menu, neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 725 972 169 nebo emailu info@dvorska-bouda.cz.

Využijte akční ceny ubytování na Dvorské boudě do 13. 6. 2021 a vyčistěte si hlavu na horském vzduchu.

Online rezervace.

Vážení hosté, konečně máme dobrou zprávu!
24. 5. 2021 můžeme díky rozvolnění opatření otevřít Dvorskou boudu a užít si tak léto společně s vámi! Tak neváhejte a rezervujte si svůj pobyt u nás, moc se na vás těšíme!

Vážení příznivci zimních sportů,

naše restaurace otevřela výdejní okénko, denně 10:00 - 16:00. Pokud brázdíte kopce Krkonoše, zastavce se u nás občerstvit.

Těšíme se na vás.

Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi. Navíc můžete bezplatně využít služby odvozu vašich zavazadel z parkoviště ve Strážném

Doprava.

Služby.

Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoli se můžete obrátit na naši recepci, rádi Vám pomůžeme a poradíme!

Recenze.

Máme nové webové stránky, doufáme, že se Vám líbí a že zde najdete všechny potřebné a důležité informace.

Prohlédněte si naše ubytovací kapacity a vyberte si vhodný pokoj pro vaši rodinu nebo partu přátel.

Nabídka pokojů.