MENU

Novinky

Chcete si užít dovolenou na horách? Pak právě pro Vás jsme připravili tento jedinečný pobyt. Během dovolené si skvěle odpočinete a načerpáte nové síly. Pochutnáte si na zdejší výborné kuchyni a tělo i mysl zbavíte napětí v naší sauně. Ti aktivnější můžou vyrazit na běžky nebo lyže na nedaleké Friesovy boudy. Cena celodenního skipassu/dospělý 500Kč, 1/2 den 350Kč.

Máte rádi kvalitní českou kuchyni, která navíc využívá lokálních zdrojů potravin? Restaurace v Krkonoších je otevřena nejen našim ubytovaným hostům, ale také všem, kteří brázdí horské kopce a chtějí během jejich túry doplnit energii na další cestu. Rádi vás obsloužíme každý den v létě i v zimě.
Nabízíme 2 druhy piva a to Krušovice a Zlatý bažant.
Otevírací doba pro veřejnost: 11:00 – 22:00

Obdarujte dobrodruhy, milovníky přírody nebo vášnivé turisty zážitkem v našich nejvyšších horách. Bojíte se, že se netrefíte do vkusu? Můžete objednat poukaz na vámi zvolenou hodnotu s platností 1 rok od zakoupení.

Kup teď

Areál pro malé i velké děti plný prolézaček, dlouhých adrenalinových skluzavek, velikých trampolín a s nafukovacím hradem. Park je pojmenován po lemurech, kteří rádi lezou ve velkých výškách právě tak, jako vaše ratolesti.

Více informací

Rezervace ubytování

Na tomto okruhu se nachází nejvyšší rozhledna v Krkonoších, kde získáte pohled na Sněžku v celé její kráse. Po návratu z rozhledny k Liščí louce, budete směřovat k rozcestí Černý potok, kolem Zlatého návrší, až dojdete zpátky na Dvorskou boudu. Po celou dobu této cesty se vám budou otevírat panoramata místních hor.

Informace o turistice

Rezervace ubytování

Chcete si z Krkonoš přivézt nevšední zážitek? Hned po probuzení budete mít nejkrásnější výhled z hřebenu Krkonoš. Vzrušující noc strávenou ve vlastním stanu jak v létě, tak i v zimě. Nádherné západy slunce a pohled na "mrakové" moře. Vyzkoušejte nebo darujte pobyt pro dva, který nikdo jiný nenabízí

Informace o stanování.

Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi.

Prohlédněte si naše ubytovací kapacity a vyberte si vhodný pokoj pro vaši rodinu nebo partu přátel.

Nabídka pokojů.

Speciální nabídka