MENU

Školní zimní kurzy Dvorská bouda

Kvalitní podmínky za super cenu

Hledáte vhodné ubytovací zařízení pro běžecké kurzy a kurzy lyžování? Dvorská bouda nabízí ubytování v Krkonoších v nadmořské výšce 1313 m, vlek pro sjezdové lyžování na Friesových boudách a nástup na bežkařské tratě přímo u chaty. Co víc si přát.

Dvorská bouda disponuje 125 lůžky, což ji řadí mezi největší krkonošské boudy. Pro váš kolektiv máte možnost rezervovat celé patro (bouda má 2 patra), v případě menší skupiny žáků je samozřejmě možné rezervovat vámi vyhovující počet pokojů. Pokoje jsou vybaveny palandami i klasickými postelemi s lůžkovinami a zrekonstruované sociální zařízení je společné a je umístěno na patře.

Zajišťujeme celodenní stravování včetně pitného režimu – snídaně formou bufetu, oběd a večeře jsou dvouchodové (polévka a hlavní jídlo). V případě zájmu (například při celodenní bežeckém výletě) je možné připravit obědový/svačinový balíček. Ve svém volné čase mají děti k dispozici velkou spoustu společenských her v naší klubovně. Prostor pro odložení zimního vybavení je samozřejmostí.

O sníh v této lokalitě není nouze díky dostatečné nadmořské výšce, ve které se Dvorská bouda nachází. Vaše zavazadla přepravíme zcela zdarma. Je nutné však počítat s tím, že vás s žáky čeká krásná procházka po upravené zimní cestě, která vám zabere zhruba 2 hodiny chůze. Pokud byste měli požadavek také na dopravu osob, je možné se dohodnout individuálně. V případě, že Vám chybí personál k pořádní kurzu, rádi Vám budeme nápomocni (např. zdravotník, lektor lyžování).

Co všechno tedy pro vás můžeme zajistit?

  • Dopravu zavazadel na boudu zdarma.
  • Ubytování ve 2 – 8 lůžkových pokojích.
  • Celodenní stravování a pitný režim (možnost také bezlepkové stravy, apod.)
  • Lyžárna.
  • Možnost přednášky horské služby a KRNAPu.
  • Další personál – zdravotník, lektor lyžování.

Pokud hledáte místo pro váš zimní kurz s kvalitními sněhovými podmínkami, milým personálem a skvělým stravováním, neváhejte se nám ozvat níže přes kontaktní formulář.

Kontaktní formulář